Czas realizacji

Kiedy otrzymasz przesyłkę?

Termin dostarczenia zamówienia do Klienta = przewidywana data wysyłki (wyliczana na podstawie czasu dostępności produktów) + czas dostawy (kurierem)

Zapoznaj się z podstawowymi informacjami dotyczącymi czasu realizacji:

  • Przy każdym produkcie jest informacja o czasie, który potrzebujemy na skompletowanie produktu. Jeżeli Twoje zamówienie zawiera towary z różnymi czasami realizacji, o dacie wysyłki paczki decyduje produkt, na który trzeba poczekać najdłużej.
  • Wszystkie terminy są wyliczone w oparciu o dni robocze. Do terminu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny na doręczenie przesyłki.
  • Czas realizacji zamówienia, to czas upływający od złożenia zamówienia do momentu jego wysłania z magazynu
  • Dla zamówień opłacanych "z góry" (np: przelew) czas realizacji zamówienia liczy się od momentu, gdy otrzymamy potwierdzenie płatności.

Zamówienia złożone w dni wolne od pracy oraz weekendy są przekazywane do realizacji w pierwszy możliwy dzień roboczy. Oznacza to przykładowo, że składając w sobotę zamówienie na produkt z dostępnością 24 godziny, jego wysyłka będzie miała miejsce w poniedziałek lub wtorek, czyli w ciągu jednego dnia od momentu rozpoczęcia realizacji tego zamówienia (czyli od poniedziałku).  

Dodatkowe informacje dotyczące czasu realizacji:

  • Data wysłania zamówienia jest datą orientacyjną. Zapewniamy jednak, że nasz sklep dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były zrealizowane i wysłane jak najszybciej.
  • O wysyłce Twojego zamówienia informujemy Cię mailem.
  • W przypadku gdy nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia w czasie określonym jako przewidywana data wysyłki, wyślemy wiadomość z informacją o zaistniałym opóźnieniu. W takim przypadku prosimy o podjęcie decyzji dotyczącej dalszego postępowania wobec zamówienia. Możesz podzielić je na kilka wysyłek lub anulować.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl