Dostępność produktów

Na stronie z opisem każdego produktu w naszym sklepie publikujemy informację o stanie naszego magazynu, oraz o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia na dany produkt. Wynosi on zazwyczaj od 24 godzin do kilku dni.

W pozostałych przypadkach jest odpowiednia informacja na stronie produktu:.

Termin wysyłki

 • Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców a także informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Obsługa sklepu poinformuje Państwa o ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.

Uaktualnianie informacji o stanie magazynu

 • Aktualizację informacji wykonujemy jeden raz w ciągu dnia roboczego. Produkty, które posiadamy w danym momencie w magazynie oznaczamy informacją "Wysyłka: 24 godziny". Pozostałe towary oznaczamy według informacji posiadanych od naszych dostawców.
 • Należy pamiętać, że pomiędzy momentami aktualizacji informacji o stanach magazynowych prowadzimy sprzedaż w sklepie stacjonarnym, a klienci składają nowe zamówienia. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że możesz zamówić produkt, którego kilku klientów zamówiło chwilę wcześniej co wyczerpało zapas magazynowy. Informację o obecności zamawianego produktu w magazynie poda obsługa sklepu zazwyczaj w momencie potwierdzania zamówienia.

O czym należy pamiętać?

 • Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia. Zamówienia potwierdzamy niezwłocznie, w 99% przypadków jest to krócej niż 1 godzina robocza od momentu złożenia zamówienia (pracujemy 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku oraz 9:00 - 13:00 w soboty). Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie jego zamówienia może wydłużyć czas realizacji.
 • Zamówienia składane po za godzinami pracy sklepu oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia.
 • Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 • Kurierzy są pracownikami firm kurierskich, które współpracują z naszym sklepem. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów drogą przewidzianą w umowie pomiędzy nami a firmą kurierską.

Oto co oznaczają poszczególne opisy:

 • 24 godziny ‒  produkt znajduje się w magazynie lub sklepie stacjonarnym i zamówienie na dany produkt powinno zostać skompletowane i wysyłane w czasie określonym przy produkcie (24 godz.)
 • 2 dni ‒ produkt znajduje się w magazynie dostawcy, z którym współpracujemy. Po złożeniu zamówienia, sprowadzamy produkt do sklepu stacjonarnego - odbiór osobisty lub wysyłamy do Klienta (2 dni robocze)
 • 3 dni ‒ produkt znajduje się w magazynie dostawcy, z którym współpracujemy. Po złożeniu zamówienia, sprowadzamy produkt do sklepu stacjonarnego - odbiór osobisty lub wysyłamy do Klienta (3 dni robocze)
 • 4 dni ‒ produkt znajduje się w magazynie dostawcy, z którym współpracujemy. Po złożeniu zamówienia, sprowadzamy produkt do sklepu stacjonarnego - odbiór osobisty lub wysyłamy do Klienta (4 dni robocze) 
 • 5 dni ‒ produkt znajduje się w magazynie dostawcy, z którym współpracujemy. W związku z tym, po złożeniu zamówienia, sprowadzamy produkt do sklepu stacjonarnego - odbiór osobisty lub wysyłamy do Klienta (5 dni robocze)
 • 14 dni ‒ produkt znajduje się w magazynie dostawcy, z którym współpracujemy. W związku z tym, po złożeniu zamówienia, sprowadzamy produkt do sklepu stacjonarnego - odbiór osobisty lub wysyłamy do Klienta (14 dni robocze)
 • zapytaj o dostępność - brak w magazynie. Możliwość sprowadzenia pod zamówienie. Czas realizacji zależny od dostępności u dostawców, zazwyczaj ok 2-5 tygodni.

Odbiór osobisty: 

Stan produktów w sklepie stacjonarnym może się zmienić, dlatego sugerujemy skontaktować się wcześniej i poprosić o rezerwację interesującego Cię produktu.

Uwaga!

Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl