Producenci
Promocje
Koszty dostawy
Jaki jest dokładny koszt i czas dostawy w Gaworek sklep dziecięcy?

Dostawa:

  • Odbiór osobisty zamówień w sklepie stacjonarnym w Bytomiu 0 PLN.
  • Koszty dostawy w granicach Polski wynoszą 16 PLN (przy pobraniu 21 PLN) i dotyczą standardowych  przesyłek kurierskich do 30 kg
  • Ponadstandardowe przesyłki z powodu większych rozmiarów towarów, poniżej 30 kg mogą być wycenione do 50 PLN
  • Przesyłki paletowe w zależności od wagi od 150 PLN

Koszty dostawy poza terytorium Polski ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości oraz wagi zamówienia i docelowego miejsca dostarczenia. W celu określenia kosztów wysyłki zagranicznej prosimy o kontakt e-mail: shop@gaworek.pl

Wysyłka jest realizowana w ciągu 24 godzin po złożeniu i opłaceniu całości zamówienia. Aż 95% przesyłek na terenie Polski dostarczana jest do klienta następnego dnia po przekazaniu firmie kurierskiej.

Uwaga:

W przypadku pojedynczych paczek o wadze powyżej 30 kg koszt przesyłki uwzględnia dostawę tylko do "pierwszych drzwi klienta". Co oznacza, że usługa nie obejmuje wniesienia towaru o tej wadze na wyższe kondygnacje. Wynika to bezpośrednio z regulacji Prawa przewozowego i regulaminów firm kurierskich.

W przypadku towaru na paletach (np: mebli) usługa jest realizowana w miejscach dostępnych dla samochodów dostawczych, w systemie „burta-burta”. Co oznacza, że usługa doręczenia obejmuje zdjęcie przesyłki ze skrzyni ładunkowej. Dodatkowe czynności rozładunkowe pozostają po stronie Klienta. Wynika to bezpośrednio z regulacji Prawa przewozowego i regulaminów firm kurierskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl