Kategorie blog
Chmura tagów
Poznaj Bübchen - wyjątkową markę kosmetyków dla dzieci.
Poznaj Bübchen - wyjątkową markę kosmetyków dla dzieci.

Jakość, na której możesz polegać
Do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt niezbędne są produkty dobrze tolerowane przez skórę. To dlatego Bubchen prowadzi szerokie badania nad wszystkimi ze swoich wyselekcjonowanych składników. Bubchen używa tylko takich kombinacji składników, które gwarantują doskonałą tolerancję przez skórę. Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie i certyfikowane przez ekspertów jako produkty najwyższej jakości. Wysoką jakość Bubchen stale potwierdzają doskonałe wyniki w niezależnych testach. Wiele szpitali używa produktów Bubchen od wielu lat z doskonałymi efektami. Miliony dzieci po przyjściu na świat jest pielęgnowanych kosmetykami Bubchen.

Produkty Bübchen są testowane dermatologicznie i akceptowane przez szpitale. Są polecane przez położne, pediatrów i dermatologów.

czytaj całość »
Nauka jedzenia
Nauka jedzenia

Od momentu kiedy dziecko zaczyna samodzielnie siadać, możemy pomyśleć o zakupie wysokiego krzesełka do karmienia. Jest to bardzo przydatne wszystkim rodzicom, którzy chcą, aby ich pociechy zdrowo i bezpiecznie uczyły się jedzenia.

czytaj całość »
Wakacyjna podróż z dzieckiem
Wakacyjna podróż z dzieckiem

Do rodzinnych wakacji przygotowujemy się cały rok. Planowanie urlopu, wybór najlepszego miejsca, rezerwacja hotelu, sprawdzenie pobliskich atrakcji turystycznych – to wszystko dla komfortu naszych dzieci. Czy wliczamy do naszych przygotowań samą podróż? Wakacje często równają się dalszym wyjazdom, w których to nie możemy zapominać o bezpieczeństwie, a takie gwarantuje fotelik samochodowy 15-36.

czytaj całość »
Jak wybrać spacerówkę?
Jak wybrać spacerówkę?

Przy szykowaniu wyprawki dla maluszka, ważny jest wybór odpowiedniego wózka spacerowego. Wygodny, lekki, praktyczny, bezpieczny w użytkowaniu, również podczas rozkładania i składania… Zobacz, na co warto zwrócić uwagę!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl